REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Pierwsze fotopułapki już zamontowane

Na Sygnale

W ostatnim czasie wiele mówiło się o dewastacjach i zaśmiecaniu miasta, które zdecydowanie zbyt często mają miejsce w Chorzowie. Jednym z wypracowanych rozwiązań, za pomocą których lokalne władze oraz służby mundurowe chcą walczyć z tym problemem, są fotopułapki. Pierwsze takie urządzenia zostały już zamontowane.

Jak przekonują mundurowi, fotopułapki cechują się odpornością na warunki zewnętrzne oraz długim czasem pracy. Dlatego, urządzenia montowane przez chorzowską straż miejską pracują przez całą dobę. Wykonują zdjęcia również w nocy, kiedy wykryją ruch. Podobnymi urządzeniami dysponuje również straż leśna.

Gdzie zostaną zamontowane? W miejscach, gdzie najczęściej dochodzi do powstawania dzikich wysypisk oraz w tych, które ustalimy wspólnie z dzielnicowymi. W najbliższym czasie zostanie opracowany harmonogram miejsc montażu kolejnych takich urządzeń.

Przypominamy, że fotopułapka to przenośna kamera. Niewielkie i niepozorne urządzenie nagra filmy i zrobi zdjęcia, które następnie prześle na wskazany adres email, dysk sieciowy lub telefon komórkowy. Po otrzymaniu takiej wiadomości dyżurny straży miejskiej może podjąć decyzję o interwencji.

Fotopułapka reaguje na ruch i uruchamia się dopiero wtedy, kiedy ktoś znajdzie się w jej pobliżu, dlatego może działać przez dłuższy czas bez konieczności częstego ładowania.

 

Źródło: Straż Miejska

Tomasz Breguła

Udostępnij:


fotopułapkiChorzówdzikie wsysypiskaśmieceniewandalizm

Komentarze

Susan Benson
Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym. Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? Jeśli tak, to polecę Ci kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Sobota
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Gerwazego, Protazego, Sylwii

Werwa Sport