REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

SDK rusza z wydarzeniami w plenerze

Rozrywka

Interesujące warsztaty, koncerty i wieczór standupowy... to wszystko czeka nas w maju w Starochorzowskim Domu Kultury.

Pogoda dopisuje, co sprzyja organizowaniu imprez na świeżym powietrzu. Kilka z nich czeka nas już wkrótce w ogrodzie Starochorzowskiego Domu Kultury.

Już 18 maja odbędą się warsztaty dla mam prowadzone przez Mamutka Szyje. Jeśli masz na głowie mnóstwo obowiązków takich jak praca, dom, dzieci i ciągle za mało czasu dla siebie, to będzie to doskonała okazja, żeby na chwilę zapomnieć o codzienności i spędzić miło czas w towarzystwie innych kobiet, dając upust swoim artystycznym zdolnościom. Więcej na temat warsztatów znajdziecie TUTAJ.

Dwa dni później, w ramach Ogrodowej Strefy Kultury w Ogrodzie SDK, odbędzie się natomiast koncert zespołu Fresco, podczas którego wybierzemy się w podróż muzycznym wehikułem czasu. Zajrzymy m.in. do klasyki wieku XX, zabawimy w kolorowych latach 70., rockowych 80., odświeżymy milenijne hity, a także te, które całkiem niedawno gościły na listach przebojów polskich stacji radiowych.

W ostatnich dniach maja czekają nas jeszcze dwa interesujące wydarzenia. Pierwsze skierowane będzie do dorosłej publiczności. Chodzi o występ dwóch, znanych standuperów, Bartosza Zalewskiego i Damiana Skóry. Odbędzie się on 25 maja o godz. 20:00. Drugie będzie już dedykowane najmłodszym. Na kilka dni przed Dniem Dziecka Chorzów zamieni się w dżunglę, którą przemierzać będą rodziny-drużyny, próbując przetrwać w dzikim świecie Amazonii. W programie znajdą się m.in. warsztaty plastyczne i gry terenowe. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

 

Fot. SDK (Facebook)

Tomasz Breguła

Udostępnij:


SDKChorzówkoncertwydarzenia plenerowewarsztatystand-up

Komentarze

Novelty
Złóż wniosek o pożyczkę pod adresem NOVELTY FINANCE (noveltyfinances@gmail.com) ze stopą procentową w wysokości 3% LUB skontaktuj się z Emily Gibbon przez WhatsApp / Telegram pod numerem +447868796107, aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Sobota
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Gerwazego, Protazego, Sylwii

Werwa Sport