AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

UKS Biathlon Chorzów z ośmioma medalami Mistrzostw Polski!

W dniach 9-13 lutego, w Dusznikach-Zdroju odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w biathlonie. Klub UKS Biathlon Chorzów przywiózł z zawodów aż 8 medali!

Mistrzostwa Polski Juniorów w biathlonie rozpoczęły się 9 lutego w Dusznikach Zdroju. Podczas imprezy nie zabrakło zawodników UKS Biathlon Chorzów, którzy zdobyli aż 10 medali.

Kacper Brzóska sam zdobył aż trzy srebrne krążki. Zawodnik występujący w kategorii „junior młodszy” wywalczył 2. miejsce w sprincie, biegu indywidualnym i w biegu pościgowym, w którym na trzecim miejscu uplasował się z kolei Fabian Suchodolski.

Kolejny medal do puli dołożyła Natalia Glejzner, która stanęła na drugim stopniu podium po biegu indywidualnym. Brązowy krążek zdobył jeszcze w biegu indywidualnym juniorów Mateusz Cabała.

Ostatnie dwa medale zawodnicy UKS-u wywalczyli w sztafetach juniorów i juniorów młodszych.