AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Wspierają WOŚP na sportowo i wirtualnie

Miasto

Sztab WOŚP działający przy Zespole Szkół Technicznych nr 1, wspólnie z miastem Chorzów, organizuje dwa wydarzenia, których głównym celem jest wsparcie Orkiestry Jurka Owsiaka. To oczywiście IV Bieg z sercem WOŚP i V Nordic Walking z sercem WOŚP, które w tym roku odbywają się wirtualnie.

Zapisy na biegi rozpoczęły się 14 grudnia poprzez formularz internetowy dostępny TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona. Przewidziano, że w rywalizacji będzie uczestniczyć maksymalnie 150 osób. Co należy zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniach? Wystarczy zarejestrować się przez stronę internetową oraz dokonać wpłaty na wirtualną puszkę. Link do opłaty startowej znajdziecie POD TYM ADRESEM. Wpłacona kwota nie może być mniejsza niż 15 zł. Jaki jest dystans? Organizatorzy przekonują, że nie mniejszy niż 2900 metrów!

Jak widać w poniższym poście, rywalizajca trwa w najlepsze, a uczestnicy wysyłają organizatorom kolejne zdjęcia z tras.

Od momentu dokonania wpłaty, zarejestrowania się i otrzymania potwierdzenia ze strony sztabu, zawodnik ma czas do 31 stycznia na pokonanie wskazanego dystansu. Uczestnik zobowiązany jest do zarejestrowania swojego biegu, marszu, lub spaceru, przy użyciu dowolnego urządzenia z funkcją GPS oraz powszechnie używanych aplikacji, takich jak np. Strava.

Urządzenie rejestrujące musi posiadać funkcję wykonania zrzutu w celu weryfikacji przebytego dystansu. Dystans musi być pokonany jednorazowo, bez zatrzymywania aplikacji. Po ukończeniu dystansu, który uczestnik sam wybrał, przesyła on zrzut z aplikacji na adres wospchorzow@gmail.com. W mailu oprócz zdjęcia muszą znaleźć się informacje takie jak imię, nazwisko, adres do przesłania medalu, a także potwierdzenie dokonanej wpłaty.

Każda osoba, która się zarejestruje, dokona wpłaty na wirtualną puszkę i pokona dystans, otrzyma pamiątkowy medal.

 

Fot. Sztab WOŚP Chorzów ZST Nr 1 (Facebook)

Tomasz Breguła

Udostępnij:


WOŚPChorzówbiegIV Bieg z sercem WOŚPV Nordic Walking z sercem WOŚP

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Anieli, Juliana, Przemysława

Werwa Sport