AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Ranking kredytów gotówkowych — najlepsze oferty do 150 tys.

Inne

Kredyt gotówkowy to najpopularniejszy rodzaj zobowiązania bankowego. Konsumenci chętnie sięgają po dodatkowy zastrzyk gotówki w ramach takiej pomocy finansowej, gdyż pozyskane środki można wydać na dowolne cele. Dzięki temu cały proces nie jest skomplikowany, a potencjalni kredytobiorcy nie muszą dopełniać wielu formalności.

Nie zawsze jednak wiemy, jaką ofertę wybrać, gdy chcemy pożyczyć aż 150 tys. zł. Sprawdzi się wówczas ranking kredytów gotówkowych dostępny na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe .

Na co można wydać kredyt gotówkowy?

Jak wspomniano wcześniej, środki z kredytu gotówkowego mogą zostać przeznaczone na wybrane wydatki. Ważny jest fakt, że zapożyczając się w banku w ramach takiego zobowiązania, nie musimy dokumentować celu, na jaki wydamy pieniądze. Dzięki temu gotówka może pokryć różnego rodzaju finansowanie, a instytucja nie wymaga ich potwierdzenia. Jest to podstawowy element odróżniający ten produkt od kredytu celowego. Zaciągając tak dużą pożyczkę, możemy sfinansować wiele planów, np. remont mieszkania, zakup auta, wymarzona podróż, kupno wyposażenia do domu i wiele innych. Nie musimy przy tym posiadać wkładu własnego, dlatego też wielu konsumentów decyduje się na wzięcie takiego kredytu zamiast zobowiązania hipotecznego.

 

Kto może zaciągnąć kredyt gotówkowy?

Banki stawiają przed nami wiele wymagań, które musimy spełnić, aby otrzymać taką pomoc finansową. Nie musimy jednak obawiać się negatywnej decyzji, jeśli mamy stabilne dochody i dobrą historię w BIK. Najważniejszym czynnikiem, wpływającym na to, czy dostaniemy kredyt gotówkowy, jest nasza zdolność kredytowa.

Podstawowe warunki, które musimy spełnić, by dostać kredyt gotówkowy:

— Pełnoletność lub 21 r.ż — Przy wyższych kwotach, np. 150 tys. zł. bank może wymagać 21 lat;

— Płynność finansowa — Istotna jest tutaj nie tylko wysokość dochodów, ale ich źródło. Osoby osiągające zarobki z tytułu umowy o pracę nie będą miały większych problemów z finansowaniem. W podobnej sytuacji są przedsiębiorcy, prowadzący działalność przez kilka lat.

Pozytywny scoring w BIK — Historia w Biurze Informacji Kredytowej może znacznie wpłynąć na decyzję kredytową banku. Jeśli mamy dobrą ocenę w BIK-u, otrzymujemy wówczas większe szanse na kredyt gotówkowy i lepsze warunki kredytowania. Z kolei, jeśli nasz scoring jest negatywny, instytucja może odmówić udzielenia zobowiązania lub zaproponować nam gorsze warunki w postaci większych kosztów.

Brak zadłużeń i wpisów do rejestrów dłużników — Jeśli mamy negatywne wzmianki w KRD lub innych rejestrach, nasze szanse na kredyt gotówkowy są nikłe. W takich sytuacjach możemy starać się jedynie o pożyczkę z firmy pozabankowej.

— Liczba osób w gospodarstwie domowym na utrzymaniu i wysokość wydatków.

Czy kredyt gotówkowy 150 tys. zł. jest możliwy?

Często zastanawiamy się, czy istnieje możliwość zaciągnięcia tak dużej sumy w ramach kredytu gotówkowego. Doskonale wiemy, że przy wyższych kwotach, większość konsumentów stara się o kredyt hipoteczny, zwłaszcza gdy chce pokryć wydatki nieruchomościowe. Jednak w przypadku gdy zależy nam na wydatkowaniu środków na inne cele, chcemy wziąć kredyt gotówkowy. Jak regulują tę kwestię przepisy prawne? Obecnie możliwe jest udzielenie kredytu w maksymalnej kwocie 255 550 zł. Jednak, jak wiemy, instytucje bankowe zazwyczaj przyznają kredyty opiewające max. na 200 tys. zł. Oznacza to, że jeśli chcemy wziąć kredyt gotówkowy do 150 tys. zł., jest to jak najbardziej możliwe. Musimy jednak spełnić wcześniej wspomniane warunki, aby bank przyznał nam zobowiązanie. Pamiętajmy, że przy tak wysokiej kwocie kredytu, firma będzie wymagała wysokich zarobków na poziomie kilku, a nawet kilkunastu tysięcy.

Najlepszy kredyt gotówkowy 150 tys. — jakie warunki? Ranking kredytów gotówkowych

Wiemy już, że kredyt gotówkowy w kwocie 150 tys. zł. jest dostępny. Warto więc dowiedzieć się, jak znaleźć taką ofertę na Totalmoney, która będzie dla nas korzystna. Najlepszy kredyt gotówkowy nie powinien znacznie zaburzać naszego miesięcznego budżetu. Powinniśmy znaleźć warunki, które umożliwiają ustalenie dogodnej jego spłaty. Warto pamiętać, aby liczba rat została rozłożona w ten sposób, by ich miesięczna kwota nie była zbyt wysoka. Dzięki temu będziemy spłacać je w terminie, bez problemów finansowych.

Najlepszy kredyt gotówkowy. Ranking kredytów gotówkowych 150 tys. zł.

  1. Pożyczka limitowana w Alior Banku

RRSO: 7,22%

Oprocentowanie: 6,99%

Prowizja: 0,00%

Rata: 3 591,22 zł

Całkowita kwota do spłaty: 172 378,45 zł.

  1. Pożyczka Ekspresowa w Banku Pekao

RRSO: 9,40%

Oprocentowanie: 6,00%

Prowizja: 6,00%

Rata: 3 734,12 zł

Całkowita kwota do spłaty: 179 237,89 zł.

  1. Pożyczka gotówkowa online dla Nowych Klientów w Citi Handlowym

Kredyt bez wychodzenia z domu. Wnioskowanie przez internet.

RRSO: 9,63%

Oprocentowanie: 7,19%

Prowizja: 4,00%

Rata: 3 749,37 zł

Całkowita kwota do spłaty: 179 969,53 zł.

  1. Kredyt Gotówkowy w Santander Banku Polska

RRSO: 10,70%

Oprocentowanie: 7,14%

Prowizja: 6,04%

Rata: 3 819,24 zł

Całkowita kwota do spłaty: 183 323,73 zł.

Artykuł sponsorowany
Bartłomiej Czaja

Udostępnij:


kredyt150 tysięcy złotych

Komentarze

union bank
Jesteś mężczyzną czy biznesmenką? Potrzebujesz środków na założenie własnej firmy? Potrzebujesz pożyczki, aby spłacić dług, opłacić rachunki lub rozpocząć dobry biznes? Potrzebujesz środków na sfinansowanie swojego projektu? Oferujemy usługi pożyczki gwarantowanej na dowolną kwotę i na całym świecie dla (osób fizycznych, firm, agentów nieruchomości i osób prawnych) z naszym 3% stopą procentową. Więcej informacji prosimy o kontakt E-mail: Unionbankofnigeriaa@gmail.com
union bank
Jesteś mężczyzną czy biznesmenką? Potrzebujesz środków na założenie własnej firmy? Potrzebujesz pożyczki, aby spłacić dług, opłacić rachunki lub rozpocząć dobry biznes? Potrzebujesz środków na sfinansowanie swojego projektu? Oferujemy usługi pożyczki gwarantowanej na dowolną kwotę i na całym świecie dla (osób fizycznych, firm, agentów nieruchomości i osób prawnych) z naszym 3% stopą procentową. Więcej informacji prosimy o kontakt E-mail: Unionbankofnigeriaa@gmail.com

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Wtorek
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Agnieszki, Amalii, Czecha

Werwa Sport