AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Koronawirus w Teatrze Rozrywki. Pokazy "Cabaretu" odwołane

Rozrywka

W ten weekend w chorzowskim Teatrze Rozrywki miały się odbyć pokazy jednego z najgłośniejszych musicali świata, "Cabaretu". Niestety plany pokrzyżował koronawirus.

Pozornie "Cabaret" jest opowieścią o dwojgu młodych ludzi, których łączy nagłe uczucie. Pozornie tylko na drugim planie znajduje się dramatyczna relacja dwojga starszych ludzi, którym okrutne koło historii nie pozwala na późną, być może ostatnią miłość. Spektakl jest jednak przede wszystkim świetnie skonstruowaną, pełną wspaniałej, przebojowej muzyki opowieścią o rodzącym się nazizmie.

Jego premiera w Teatrze Rozrywki miała miejsce w marcu ubiegłego roku. Od tego czasu musical z powodzeniem jest wystawiany na deskach chorzowskiego teatru i niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności. Kolejne pokazy miały się odbyć w nadchodzący weekend, ale plany te pokrzyżował koronawirus.

Kilka dni temu wśród osób z obsady musicalu potwierdzono obecność koronawirusa. Jak czytamy w komunikacie Teatru Rozrywki, wszystkie zaplanowane pokazy "Cabaretu" zostały odwołane.

Pracownicy teatru skontaktowali się ze wszystkimi osobami, które zakupiły bilety na musical, z propozycją zamiany na go na bilet prezentowy lub zwrot. Dodatkowo poinformowano, że koncert zaduszkowy “Czy ich jeszcze pamiętasz?”, który ma odrębną obsadę i zespół realizatorski, odbędzie się zgodnie z planem.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


CabaretTeatr RozrywkiChorzówodwołane pokazykoronawirus

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Wtorek
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Agnieszki, Amalii, Czecha

Werwa Sport