AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Ostatnie pożegnanie chorzowskiej policjantki

Na Sygnale

W ubiegłą sobotę odbył się pogrzeb tragicznie zmarłej śp. st. sierż. Joanny Krzempek. W uroczystej ceremonii pogrzebowej wzięła udział rodzina, przyjaciele, współpracownicy, a także policjanci z Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztofem Justyńskim na czele.

Galeria zdjęć


W ceremonii pożegnania  st. sierż. Joanny Krzempek oprócz rodziny, najbliższych i przyjaciół wzięły udział także koleżanki i koledzy, z którymi pełniła służbę, a także przedstawiciele instytucji, z którymi współpracowała. Policjantów i pracowników Policji reprezentował Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński, który złożył wieniec w imieniu Komendanta Głównego Policji gen. insp. dr Jarosława Szymczyka. Nie zabrakło również Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorza Matuszka oraz jego Pierwszego Zastępcy nadkom. mgr Grzegorza Kasprzyka.

St. sierż. Joanna Krzempek miała 28 lat. Służbę w Policji rozpoczęła w 2014 roku. Od początku związana była z chorzowskim garnizonem. Jako kursant, a następnie policjant, pełniła służbę w chorzowskich komisariatach, a następnie w Zespole do spraw Nieletnich i Patologii w chorzowskiej komendzie. Od 2019 r. była asystentem Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym.

Wszyscy, którzy znali Joasię wspominają ją jako ambitną i kompetentną policjantkę. Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem. 

13 września uczestniczyła w tragicznym wypadku drogowym, do którego doszło w Chorwacji. Pomimo wysiłku służb ratunkowych, jej życia nie udało się uratować. Pozostawiła pogrążoną w smutku rodzinę, najbliższych oraz przyjaciół i współpracowników.

Źródło: KMP Chorzów

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


KMP ChorzówpolicjaJoanna Krzempekpogrzeburoczystość

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Środa
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Narcyza, Serafina, Wioletty

Werwa Sport