AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Podaruj, kup i pomagaj!

Miasto

Od kilku miesięcy w mieście funkcjonuje Charity Shop Pod Dobrym Aniołem. Co to takiego? To sklep, w którym można oddać rzeczy, z których się nie korzysta, kupić coś interesującego, a przy okazji wesprzeć działania charytatywne.

Do sklepu można przynieść niepotrzebne ubrania, buty, torebki, biżuteria, książki, gry, płyty, czy artykuły domowe.

- Przedmioty są wystawiane na sprzedaż, tak więc można kupić coś ciekawego, w okazjonalnej cenie, a dochód uzyskany z jego prowadzenia wspiera działania charytatywne - tłumaczy Dominika Bogucka.

Charity Shop Pod Dobrym Aniołem wspiera między innymi Dzienny Dom Pomocy dla Osób Niepełnosprawnych, Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn, Schronisko dla Zwierząt, a oprócz tego angażuje się w pojedyncze akcje charytatywne.

- Bierzmy udział w wielu akcjach społecznych, wspieramy działania na rzecz ochrony środowiska i jesteśmy otwarte na różnego rodzaju współprace, które przyczynić się mogą do tego, aby świat stawał się lepszym miejscem - dodaje Dominika Bogucka.

Sklep znajduje się w samym sercu Chorzowa, na chorzowskim rynku. By być na bieżąco z akcjami organizowanymi przez Charity Shop Pod Dobrym Aniołem, warto śledzić ich profil na Facebooku.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Charity Shop Pod Dobrym AniołemChorzówrynek

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Środa
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Narcyza, Serafina, Wioletty

Werwa Sport