AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Nietrzeźwi płynęli łodzią w Parku Śląskim

Na Sygnale

Dwóch mężczyzn płynęło łodzią w zbiorniku wodnym przy al. Klonowej w Parku Śląskim. Jeden ze spacerowiczów zauważył ich - jak sam relacjonował - dziwne zachowanie, co według niego mogło wskazywać, że są pod wpływem alkoholu. O sprawie poinformowana została straż miejska.

Podczas spaceru po Parku Śląskim jeden ze spacerowiczów zaalarmował strażników, że w zbiorniku wodnym przy al. Klonowej, na łódce znajdują się dwaj mężczyźni, którzy dziwnie się zachowują, co może wskazywać, że są pod wpływem alkoholu. Po dotarciu na miejsce okazało się, że jeden mężczyzna znajduje się w łódce niedaleko brzegu, a drugi w wodzie obok łódki.

- Osoby te zostały wezwane przez strażników miejskich do wyjścia na brzeg. Mężczyźni mieli trudności z poruszaniem się o własnych siłach, a po dotarciu na brzeg wyczuwalna była od nich silna woń alkoholu. Z uwagi na powyższe na miejsce został wezwany patrol WRD KMP Chorzów, a mężczyźni zostali przekazani przybyłym na miejsce funkcjonariuszom policji - poinformowała straż miejska.

 

 

Źródło: Straż Miejska

Fot. pl.freepik.com/zdjecia/tlo'rawpixel.com

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Park Śląskistraż miejskałódźinterwencjaalkohol

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

Werwa Sport