AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Chorzowski Rajd Rowerowy już w sobotę!

Miasto

Tegoroczny Rajd Rowerowy zbliża się wielkimi krokami. Tym razem trasa poprowadzi miejscami związanymi z historią chorzowskiego Ruchu, w związku z okrągłym jubileuszem powstania klubu. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 12 września, czyli dzień wcześniej niż początkowo planowano.

W sobotę odbędzie się impreza, która na stałe wpisała się już w kalendarz chorzowskich wydarzeń. To czwarta odsłona Chorzowskiego Rajdu Rowerowego. Każde takie wydarzenie, to okazja do poznania bogatej historii miasta. Tym razem, z okazji rocznicy założenia Ruchu, będziemy odwiedzać miejsca związane z klubem z Cichej.

Powstaną dwie trasy - niebieska oraz biała, którą każdy uczestnik będzie mógł pokonać w odpowiednim dla siebie tempie. Każdy postój na punkcie rajdu to możliwość poznania osób i wydarzeń związanych z Ruchem Chorzów. Wszystko odbędzie się jednak dzień wcześniej niż początkowo informowano.

- Wstępnie planowaliśmy termin 13 września. Jednak w tym dniu Ruch Chorzów rozgrywa mecz z Polonią Bytom na wyjeździe. Oznaczałoby to, że nikt z klubu nie mógłby uczestniczyć w naszym przedsięwzięciu. Tymczasem planujemy duże zaangażowanie ze strony „stulatka” - poinformował MORiS.

Pozostałe założenia nie uległy zmianie. Biuro rajdu czynne będzie w godzinach 10:00-12:00. Każdy uczestnik otrzyma gadżet, posiłek regeneracyjny oraz weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wpisowe wynosi 5 zł od uczestnika. Podczas zapisu można było wybrać jedną z dwóch dostępnych tras. Do każdej z nich mogło dołączyć maksymalnie 125 uczestników! Meta w tym dniu może być tylko jedna - jest to stadion przy ul. Cichej 6.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Chorzowski Rajd RowerowyRuch Chorzów100-lecietrasazmiana terminu

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

Werwa Sport