AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Młoda chorzowianka odnaleziona

Na Sygnale

Dzięki szybkiej reakcji mediów, czytelników i słuchaczy, zaginiona mieszkanka naszego miasta wróciła do domu. 24-latka została odnaleziona na terenie jednego z ościennych miast.

- Serdecznie dziękujemy mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Dziękujemy również internautom za wszystkie przekazane sygnały i spostrzeżenia - czytamy w policyjnym komunikacie.

O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Chorzowianka opuściła dom 6 września nie informując nikogo, dokąd się udaje. 24-latka nie dawała znaków życia, więc zaniepokojona jej losem rodzina, zgłosiła jej zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia chorzowscy policjanci wszczęli poszukiwania.

Na stronie internetowej chorzowskiej policji pojawił się komunikat, który wykorzystany został  do publikacji przez współpracujące z nią redakcje. Od tego momentu do oficera dyżurnego chorzowskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy, dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionej. Ostatecznie została ona odnaleziona na terenie jednego z ościennych miast.

- Za szybką i profesjonalną reakcję oraz okazaną pomoc w czasie trwających poszukiwań serdecznie dziękujemy zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki - informuje chorzowska policja.

 

Źródło: KMP Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


policjazaginiona chorzowiankaposzukiwaniaChorzów

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

Werwa Sport