AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Przeglądy w Parku Śląskim zakończone. Place zabaw pełne dzieci

Rozrywka

Przegląd techniczny placów zabaw, nowy piasek, odświeżone i odmalowane elementy ścieżki zdrowia, to tylko cześć zadań, które niedawno w ramach cyklicznych przeglądów zrealizowano w Parku Śląskim.

Prace wykonano na dwóch placach zabaw w Rosarium i przy promenadzie gen. J. Ziętka. Wymianie poddano piasek, w którym maluchy uwielbiają się bawić. W czwartek, 13 sierpnia trwały ostatnie prace związane z jego rozgarnianiem. Rodzice mogą być spokojni, posiada wymagane normy i atesty. Dodatkowo, wszystkie brakujące elementy przeszkód i przedmiotów do zabaw zostały uzupełnione. Bawialnie odebrała specjalna firma, przyznając gwarancję jakości.

Przyjechaliśmy tutaj z Gdyni. Na Śląsku mamy rodzinę. Park Śląski bardzo nam się podoba, byliśmy już w wesołym miasteczku, planujemy też wycieczkę do zoo. Nasza Zuzia może pobawić się na placu zabaw, niczego tutaj nie brakuje – mówi Dominika Łagowska, mama dziewczynki.

Przegląd objął też ścieżkę zdrowia, gdzie dla miłośników sportu przygotowano 14 urządzeń. Wymieniono tutaj drewniane elementy, które naruszył już ząb czasu. Konserwacji poddano też przyrządy do ćwiczeń na siłowni pod chmurką w okolicy Kapelusza. Przy al. Różanej, gdzie stoją kolorowe trzepaki, przywołujące wspomnienia błogiego dzieciństwa, uzupełniono podłoże korą drzewną.

Źródło: Park Śląski

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Park Śląskiplac zabawdzieciodpoczynekrozrywkarenowacja

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława

Werwa Sport