AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Eco Centrum partnerem Ruchu Chorzów

Sport

Do „Niebieskiej” drużyny biznesu dołączyła firma Eco Centrum z Siemianowic Śląskich.

Eco Centrum to firma działająca na rynku od 2009 roku na terenie całej Polski, jednak głównie na Śląsku Na początku zajmowała się sprzedażą węgla ze śląskich kopalń. Z biegiem czasu poszerzyła swoją działalność i wprowadziła do oferty asortyment związany z ogrodnictwem i budownictwem. Nasz nowy Partner sprowadza kamienie ogrodowe z różnych zakątków świata m.in. Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji i Włoch. Posiada również szeroki wybór fontann, wodotrysków, figur ogrodowych, narzędzi i akcesoriów ogrodniczych, kruszyw oraz granitów.

Opał dostępny na składzie Eco Centrum spełnia wszelkie wymogi dotyczące jakości paliw stałych. Każdy zakup potwierdzany jest świadectwem jakości i jest sortowany przez wykwalifikowanych pracowników. Osoby starsze i niepełnosprawne mogą liczyć na pomoc w rozładunku opału.

Od najmłodszych lat jestem pasjonatem piłki nożnej, dlatego z ogromną przyjemnością nawiązałem współpracę z Ruchem Chorzów. Zachęcam wszystkich kibiców „Niebieskich” do zakupów w naszej firmie. Gwarantujemy atrakcyjne rabaty i fachowe doradztwo. Zapraszam do ECO CENTRUM w Siemianowicach Śląskich – mówi Kamil Tórz, właściciel Eco Centrum.

www.ecocentrum-siemianowice.pl

 

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Ruch ChorzówNiebiescypiłka nożnapartnerzysponsorzyaplikacjawsparcieEco Centrum

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława

Werwa Sport