AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

MAREX w drużynie Ruchu

Sport

Do grona Partnerów Ruchu dołączyła chorzowska firma „MAREX”.

P.H.U. „MAREX” jest firmą, która działa na rynku od 1991 r. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Chorzowie. Zasięg działania obejmuje całą Polskę, a głównie województwo śląskie.

Jako firma handlowo-usługowa nasz nowy Partner wykonuje: rozbiórki i demontaże, prace porządkowe odbiór odpadów, obrót surowcami wtórnymi, obsługę placów składowych, rozładunki i załadunki, konfekcjonowanie materiałów.

„MAREX” specjalizuje się w rozbiórkach obiektów przemysłowych, mieszkalnych oraz infrastruktury drogowej i kolejowej. Posiada wyspecjalizowaną kadrę oraz sprzęt pozwalający na wykonanie każdej rozbiórki dobrze, szybko i co najważniejsze bezpiecznie. Prowadzi również stację demontażu pojazdów zlokalizowaną w Chorzowie przy ul. Kolejowej 3.

www.phumarex.com.pl

Marek Nowak, właściciel firmy „MAREX”: – Moja rodzina od wielu pokoleń związana jest z Chorzowem. Dlatego nie mogło być inaczej – mając niespełna 7 lat trafiłem na mój pierwszy mecz Ruchu. W tamtej drużynie grali wtedy tacy piłkarze jak Józef Nowak, Albin Wira, Krystian Walot czy Mirek Bąk. Od tamtej pory staram się być na każdym meczu przy ul. Cichej 6. Kiedy zakładana była sportowa spółka akcyjna, należałem do grona założycieli, następnie byłem członkiem zarządu oraz prezesem Ruchu. Było to dla mnie spełnieniem marzeń – od małego bajtla, który chodził na mecz z ojcem, do prezesa Klubu. Za mojej prezesury na maszcie pojawiła się też śląska flaga, która na stałe pozostała na naszym stadionie. Moje przywiązanie do Ruchu kontynuują moi synowie – Paweł i Franek. Obaj ukończyli SP 21 grając w barwach „Niebieskich”. Teraz oczywiście wspólnie kibicujemy naszej drużynie.

Źródło: Ruch Chorzów

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Ruch ChorzówNiebiescypiłka nożnapartnerzysponsorzyaplikacjawsparcieMAREX

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława

Werwa Sport