REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Chcesz zamieszkać przy ul. Żeromskiego? Urząd miasta ogłosił nabór wniosków

Miasto

Od 3 do 17 sierpnia prowadzony będzie nabór wniosków o wynajem mieszkań w ramach inwestycji budowlanej przy ul. Żeromskiego w Chorzowie. Tak ogłosił urząd miasta wspólnie z prowadzącym inwestycję Regionalnym Towarzystwem Budownictwa Społecznego.

Od blisko roku przy ul. Żeromskiego powstaje nowe budownictwo, w którym znajdzie się aż 42 mieszkań. W ramach inwestycji powstaną dwa budynki: A, w którym znajdzie się 30 mieszkań i B, gdzie będzie ich 12. Łącznie powstaną więc 42 lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe z łazienką, garderobą oraz aneksem kuchennym w pokoju dziennym.

Zainteresowani? Jeżeli odpowiedź brzmi "tak", koniecznie złóżcie wniosek o wynajem powstających w tym miejscu mieszkań. Jak poinformował urząd miasta wspólnie z prowadzącym inwestycję Regionalnym Towarzystwem Budownictwa Społecznego, nabór wniosków potrwa od 3 do 17 sierpnia.

Druki wraz z wymaganymi załącznikami można pobrać ze strony internetowej inwestora. Tam też znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące wszelkich formalności związanych z naborem. Wniosek w formie papierowej można złożyć w siedzibie TBS i w magistracie (parter, wejście od ul. Jagiellońskiej). Informacji na temat naboru udziela również Wydział Zasobów Komunalnych Urzędu Miasta.

- Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, wypełnione i podpisane wnioski wraz z załącznikami w zamkniętej kopercie zaadresowanej do wydziału zasobów komunalnych urzędu miasta w Chorzowie, z dopiskiem "nabór wniosków ul. Żeromskiego" można złożyć poprzez wrzucenie do urny usytuowanej przy wejściu do gmachu urzędu, lub przesłać pocztą tradycyjną. Wniosek można złożyć również za pośrednictwem platformy ePUAP - informuje chorzowski urząd miasta.

Złożenie wniosku osobiście lub przez pełnomocnika może nastąpić wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu wizyty w urzędzie miasta. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


TBSChorzówul. Żeromskiegonowe mieszkanianabór wnioskówmieszkania komunalne

Komentarze

Jena
Hm ciekawe normalny człowiek nie dostanie bo albo nie jest patologią albo jak już dwuch pracuje to nie bo stać ich na wynajem jak jeden by pracował to nie bo nie będzie go stać na opłaty więc pi co te pisanie
Aga
Nie wiem skąd informacja, że będą tam również lokale komunalne... W urzędzie powiedziano mi, że to tylko TBS i nie ma tam ani jednego lokalu komunalnego.... Dziennikarstwo dno...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Piątek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Donaty, Olechny, Kajetana