AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Kafejowy Fajer odwołany

Rozrywka

Zaplanowany na nadchodzący weekend festiwal kawy Kafejowy Fajer nie odbędzie się. Jak poinformowało Centrum Integracji Międzypokoleniowej, przyczyną jest wycofania się kluczowego partnera.

Czy kawa może smakować orzechowo, czekoloadowo, czy też cytusowo, kwiatowo albo… herbacianie? Jaki jest najlepszy sposób parzenia? Z jakich krajów pochodzą najlepsze ziarna? Na te i wiele innych pytań mieliśmy otrzymać odpowiedzi w nadchodzący weekend. Niestety, jak poinformowało Centrum Integracji Międzypokoleniowej, zaplanowany na 25 i 26 lipca festiwal kawy Kafejowy Fajer, nie odbędzie się.

- Z żalem informujemy, że Kafejowy Fajer, który miał się odbyć na terenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej w najbliższy weekend, został odwołany z powodu wycofania się kluczowego partnera. Decyzja ta, jak nam przekazano, podyktowana jest trudną sytuacją ekonomiczną związana ze skutkami epidemii koronawirusa - poinformowało Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

Nie odbędą się również zaplanowane na kolejne tygodnie festiwale roślin oraz wina i jedzenia. - Wszystkich zawiedzionych najmocniej przepraszamy. Intensywnie pracujemy już nad nowym planem wydarzeń na nadchodzące miesiące. Obiecujemy, że będzie równie atrakcyjny! A okazji do wspólnego napicia się kawy na pewno nie zabraknie - czytamy w komunikacie.

 

Fot. href='https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie-wektory/tlo'>Tło zdjęcie utworzone przez prostooleh - pl.freepik.co

Tomasz Breguła

Udostępnij:


festiwal kawyKafejowy FajerCentrum Integracji Międzypokoleniowejul. DąbrowskiegoChorzówodwołany

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Piątek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Donaty, Olechny, Kajetana