AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Elektroniczne dźwięki ponownie na Stadionie Śląskim

Rozrywka

W te wakacje Stadion Śląski, Pepsi oraz PMG Group rozpoczęli muzyczny projekt jakiego nie było jeszcze w Europie. Pepsi Silesia Beats to trzy wakacyjne imprezy w formacie video live stream dostępnym dla fanów muzyki elektronicznej.

Już w sobotę 18 lipca murawa na Stadionie Śląskim zostanie podzielona na cztery dj'skie areny. Wystąpią C-Bool, Gromee, Sikdope oraz Adam De Great, współtwórca i producent wydarzenia. - Druga edycja to kolejny poziom muzycznego trójboju. Tym razem nawiążemy do sportowych i piłkarskich emocji. Zobaczycie losowanie kolejności występów, tuż przed ich rozpoczęciem. Każdy z artystów będzie miał swoją trybunę i stół DJ'ski! W trakcie drugiej edycji widzowie jako pierwsi poznają pełny skład artystów oraz formułę trzeciej – finałowej edycji! – zapowiada Adam Mitrenga, właściciel PMG Group.

Organizatorzy zapewniają wiele niespodzianek zachęcając do oglądania Pepsi Silesia Beats Video Live Stream już w tę sobotę o 21.00 na www.pepsisilesiabeats.com.

- Jesteśmy zadowoleni z pierwszej edycji Pepsi Silesia Beats, która została bardzo dobrze przyjęta przez miłośników muzyki klubowej. Nie możemy się już doczekać drugiej części, która tematycznie nawiązywać będzie do sportowych i piłkarskich emocji. Jesteśmy przekonani, że magia Stadionu Śląski doda głębszego wymiaru utworom, które zaprezentują artyści na murawie tego legendarnego obiektu. Projekt cały czas jest rozwijany i z pewnością przyniesie dużo pozytywnych emocji sympatykom muzyki elektronicznej – podsumowuje Bartłomiej Kowalski, dyrektor generalny Stadionu Śląskiego.
 
Wydarzenie odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

 

Źródło: materiały prasowe

Fot. https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie-wektory/ludzie'>Ludzie zdjęcie utworzone przez master1305 - pl.freepik.com

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Pepsi Silesia BeatsStadion ŚląskiChorzówmuzyka elektroniczna

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Piątek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Donaty, Olechny, Kajetana