AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Bluesowo na chorzowskim rynku

Rozrywka

Już w najbliższą sobotę, 18 lipca o godz. 16.30 podczas akcji Ruszmy na Rynek, odbędzie się niezwykłe spotkanie z muzyką bluesową w roli głównej. Jego bohaterami będą Andrzej Matysik i fascynująca książka „Mój blues”, napisana przez dr Jacka Kurka.

Inżynier górniczy, który stał się wiodącym organizatorem największych imprez bluesowych w kraju i zagranicą, a także wydawcą oraz red. naczelnym jedynego w Polsce specjalistycznego magazynu Twój Blues. Brzmi intrygująco? Mowa o Andrzeju Matysiku, który już w najbliższą sobotę spotka się z mieszkańcami podczas akcji Ruszmy na Rynek.

- Andrzej Matysik i fascynująca książka „Mój blues”, napisana przez dr Jacka Kurka, będą bohaterami niecodziennego spotkania. Gwarantujemy wiele ciekawych wątków związanych z naszym miastem i nie mniej znakomitych dźwięków - przekonuje chorzowski urząd miasta.

Wydarzenie odbędzie się obok Księgarni Dopełniacz. Jego organizatorami są nasze miasto oraz Galeria Sztuki Muzycznej i Obrazu. Spotkanie poprowadzi Rafał Zaremba, dyrektor wydziału kultury, sportu i turystyki w urzędzie miasta, a także organizator Chorzów Vinyl Festival.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Ruszmy na RynekMój bluesAndrzej MatysikJacek Kurekspotkanie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

12
Środa
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Hilarii, Juliana, Lecha