Auto - Serwis Ford;Warsztat Samochodowy Ford-Serwis

Auto - Serwis Ford;Warsztat Samochodowy Ford-Serwis

3 maja 165, 41-500 Chorzów 512 302 211 fordchorzow@wp.pl http://www.fordchorzow.pl
Udostępnij:  

O FIRMIE

Nasza firma powstała w roku 1990 i od tego czasu nieustannie doskonalimy swoje umiejętności,aby świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.Specjalizujemy się w dwóch dziedzinach: obsłudze klimatyzacji wszystkich marek oraz kompleksowych usługach naprawczych w samochodach Ford.

 

POSIADAMY LICZNE CERTYFIKATY: BOSCH, SACHS, MAHLE, MANN FILTER, PIERBURG, NALEŻYMY DO SIECI LEADER SERVICE

 

To, co odróżnia nas od innych warsztatów jest min.:

  • kompleksowa obsługa pogwarancyjna,
  • udzielana gwarancja na usługę oraz podzespoły,
  • naprawy ekspresowe w tym samym dniu,
  • bezpłatny samochód zastępczy,
  • dla stałych klientów holowanie do 25km gratis,
  • praca na częściach oryginalnych i zamiennikach renomowanych firm w atrakcyjnych cenach,
  • badanie komputerowe WDS,
  • możliwość płatności kartą lub przy stałej współpracy przelewem.

 

Obsługa klimatyzacji gazem 1234yf od 250 zł.

 

Profesjonalna regeneracja filtra cząstek stałych w piecu indukcyjnym szwajcarskiej firmy(97% skuteczności) od 555zł

 

Już teraz dzięki nowoczesnej metodzie wypalania cząstek stałych DPF nie będziesz musiał wymieniać filtra i narażać się na ogromne koszty.

Ta metoda gwarantuje 99% skuteczności oczyszczenia filtra z zanieczyszczeń, dzięki indukcyjnemu piecu wysokiej jakości.
Cała procedura polega na demontażu filtra DPF z pojazdu i wstępnym oczyszczeniu z sadzy. Następnie w piecu indukcyjnym monolit zalegający w kanalikach filtra jest wypalany określony czas .

 

Metoda gwarantuje:

Idealne wypalenie w całości monolitu zanieczyszczeń z rowków filtra.
Przywrócenie w 99% skuteczności działania filtra.
Zmniejsza ilość wydalanych spalin.

 

Super promocja 555zł

 

Diagnostyka i naprawa układów przeniesienia napędu

 

Naprawa układu przeniesienia napędu może dotyczyć wielu elementów mechanicznych. Aby bezbłędnie zdiagnozować przyczynę rozlegającego się hałasu w okolicy przednich kół podczas skrętu kierownicą w lewo lub prawo niezbędna jest pomoc eksperta. Zanim dokonamy naprawę zawsze informujemy właściciela pojazdu o kosztach przed wykonaniem pracy. Zapraszamy do warsztatu.

 

Naprawa alternatorów i rozruszników

 

Regeneracja alternatorów składa się z wielu specjalistycznych działań , demontaż urządzenia na pojedyncze podzespoły, wymiana tulejek i szczotek, ochrona części przed korozją oraz wiele innych działań. Podobnie jest w przypadku rozruszników, ta naprawa również wymaga specjalistycznego podejścia. Aby byli Państwo zadowoleni z naprawy alternatora i rozrusznika zapraszamy do naszego warsztatu.

 

Naprawa podzespołów elektronicznych.

 

Zapewniamy kompleksową usługę naprawy podzespołów elektronicznych. Naprawiamy drobne usterki jak i prowadzimy naprawę sterowników silnika, ABS i wielu innych. Na każdą wymienioną część dajemy gwarancję.

 

Naprawa zamków i stacyjek kodowanie kluczy.

 

Przy każdym otwieraniu drzwi siłujesz się z zamkiem? lub nie zawsze samochód odpala przez niesprawną stacyjkę? Warto zawczasu naprawić uszkodzone części. W przypadku takich awarii oferujemy samochód zastępczy w ofercie „serwis roczny”. Nie warto tracić nerwów na naprawę, przyjedź do warsztatu.

 

Naprawa i diagnostyka układu wydechowego.

 

Zapewniamy naprawę uszkodzonych wieszaków, elementów łączących części układu. Wymieniamy lub naprawiamy tłumiki, uszkodzony tłumik może być sprawcą przedostawania się spalin do kabiny co jest niebezpieczne dla dzieci i dorosłych. Kompleksowo naprawimy i diagnozujemy układ wydechowy.

 

Diagnostyka i naprawa układów zapłonowych i paliwowych.

 

W przypadku uszkodzenia układu zapłonowego mogą Państwo czuć spadek mocy samochodu lub pojazd będzie szarpać podczas jazdy. Awarii układu zapłonowego mogą ulec: świece zapłonowe, cewki lub w innym przypadku komputer sterujący pracą układu. Wiele czynników wpływa na poprawną i stabilną pracę układów, dlatego warto zdiagnozować usterkę w warsztacie samochodowym.

 

Naprawa i napełnianie klimatyzacji

 

Specjalizujemy się w naprawianiu klimatyzacji samochodowej, posiadamy wyspecjalizowane narzędzia serwisowe i naprawcze, które pozwolą w krótkim czasie zdiagnozować i naprawić klimatyzację samochodową.

Serwis  klimatyzacji u wszystkich samochodów osobowych wykonujemy na poczekaniu, 100zł a w soboty 70zł – uzupełnienie czynnika klimatyzacji.

 

Wymiana opon

 

Wymień swoje opony na GT Radial, a otrzymasz ubezpieczenie na wypadek ich uszkodzenia. Świadczymy usługę całorocznej wymiany opon w każdym samochodzie osobowym. Zapraszamy do warsztatu zanim pojawią się kolejki przed zmianą opon na zimowe.

 

Wymiany oleju oraz filtrów

 

Wymiana oleju i filtrów nie jest niczym skomplikowanym, najważniejszym czynnikiem jest dobre przygotowanie techniczne i mechaniczne. Nie każdy właściciel pojazdu posiada kanał samochodowy, odpowiednie narzędzia do wymiany filtra oleju. Po każdej wymianie oleju należy wprowadzić nowe ustawienia w komputerze pokładowym. Te wszystkie czynności wykonamy dla Państwa w ciągu paru minut za rozsądną i uczciwą cenę.

 

Naprawy zawieszenia

 

Zawieszenie odgrywa bardzo istotną rolę w bezpieczniej jeździe samochodem. Głównym zadaniem zawieszenia jest tłumienie drgań pojazdu spowodowanym, przez nierówności na jezdni oraz zapewnia prawidłową przyczepność do nawierzchni. Podczas naprawy zwracamy uwagę min. na sworznie zwrotnic, tuleje, łożyska i wiele innych elementów wchodzących w układ zawieszenia. Warto mieć na uwadze prawidłowe działanie układu zawieszenia, dzięki regularnemu serwisowaniu pojazdu będziemy czuć się bezpiecznie podczas drogi.

 

Ocenę stanu technicznego pojazd przed zakupem

 

Wybór samochodu nie jest prostą i przyjemną decyzją. Wiele powypadkowych samochodów jest sprzedawanych na giełdach, w internecie jako nie powypadkowe.
Doświadczona kadra mechaników pomoże Państwu wybrać odpowiedni samochód i sprawdzić go przed zakupem. Zanim zdecydujesz się wydać pieniądze na zakup samochodu sprawdź jego stan techniczny w naszym warsztacie.

 

Okresowe przeglądy pojazdów według zaleceń producenta

 

Diagnostyka komputerowa podzespołów pojazdu

 

Naprawy układu kierowniczego

 

Naprawy głowic

 

Naprawy układu chłodzenia i ogrzewania

 

Wymiany pasków rozrządu

 

Obsługę i naprawę układu hamulcowego

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela