British School;

British School;

Katowicka 107, 41-500 Chorzów 32 346 10 10 chorzow@britishschool.pl http://britishschool.pl/chorzow/
Udostępnij:  

Nasza szkoła istnieje od 1996 roku. W ponad 50 ogólnopolskich oddziałach British School realizujemy spójną strategię dydaktyczną, opartą na najlepszych standardach potwierdzonych licznymi wyróżnieniami oraz certyfikatami jakości. Kursanci przekraczając próg naszej szkoły, trafiają pod opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycieli. Pracują dla nas ludzie z pasją, którzy profesjonalnie i z zaangażowaniem realizują misję szkoły.

Tablice Interaktywne
Jako pierwsza szkoła językowa w Polsce wyposażyliśmy wszystkie nasze sale lekcyjne w nowoczesne tablice interaktywne. Dzięki nim nauka języka jest dużo ciekawsza i angażująca. Tablice interaktywne dają naszym lektorom możliwość korzystania różnorodnych materiałów multimedialnych. Dynamiczny i interaktywny przekaz skupia uwagę pozwalając lepiej zrozumieć i zapamiętać materiał prezentowany na zajęciach.

W British School główny nacisk kładziemy na umiejętność naturalnego posługiwania się językiem obcym, dlatego w ubiegłych latach w naszej szkole stosowana była metoda dualna (polski lektor i lektor obcojęzyczny tzw. Native Speaker). Native Speaker jak dotąd miał 30 minutowe wejścia na zajęcia. Metoda ta bardzo się sprawdziła, dlatego w roku szkolnym 2012/2013 postanowiliśmy ją ulepszyć, mianowicie połowę kursu, czyli 60 h lekcyjnych poprowadzi lektor polski (raz w tygodniu), a drugą połowę - 60 h Native Speaker (również raz w tygodniu), począwszy od poziomu Intermediate wzwyż.

W British School oferujemy Państwu kursy językowe na 12 poziomach zaawansowania z podziałem na grupy wiekowe.

Najlepsza lokalizacja szkołycontent title

Szanowni Państwo,

Przeprowadzona wśród naszych słuchaczy ankieta jednoznacznie określiła, że jednym z największych atutów naszej szkoły jest lokalizacja. Centralne położenie szkoły, w głównym węźle komunikacji publicznej aglomeracji śląskiej spowodowało, że jednym środkiem komunikacji można dojechać z Bytomia, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich, wielu dzielic Katowic i bardzo szybko ze wszystkich dzielnic Chorzowa. 

W pobliżu naszej szkoły znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe linii:

Autobusy:  2292981656326648208308404874139144,

190663665974998

Październik zbliża się wielkimi krokami...

Zdążyliśmy pożegnać się z wakacyjną aurą, dzieci rzuciły się na nowo w wir nauki...
Nadszedł czas, aby zapisać siebie lub dziecko na kurs języka angielskiego! Rozwijaj swoje umiejętności!
Już za dwa tygodnie rozpoczynamy rok szkolny 2017/18!
W British School znajdziesz kursy językowe dopasowane dla Ciebie i Twoich bliskich.
Znajomość języków obcych, a zwłaszcza języka angielskiego otwiera wiele nowych możliwości!

Nie zwlekaj i zapisz się na kurs!

W ramach naszych kursów gwarantujemy:

 • 20 godzin bezpłatnych konwersacji dla grup Kids i Juniors
 • 14godzin bezpłatnych konsultacji dla grup Teens i Adults
 • nieoprocentowane raty
 • bezpłatne materiały dodatkowe
 • bezpłatny test kwalifikacyjny i certyfikaty ukończenia kursu
 • korzystne rabaty
 • gwarantujemy semestralne raporty podsumowujące wyniki nauczania
 • nowatorski program nauczania
 • profesjonalny zespół lektorów
 • semestralne spotkania rodziców dzieci z lektorem prowadzącym zajęcia
 • stały nadzór metodyczny
 • patronat Oxfordu University Press
 • nowoczesne i wygodne sale zajęć
 • zajęcia z udziałem nowoczesnej tablicy multimedialnej

 

Bezpłatne słowniki - po co za nie płacić i szukać ich w różnych księgarniach? Przyniesiemy je na zajęcia.

Bezpłatne dodatkowe konwersacje - dla grup Kids i Junior  kładziemy nacisk na komunikowanie się podczas spotkań dotyczących zwyczajów kulturowych Wielkiej Brytanii.

Bezpłatne konsultacje z metodykiem - coś nie jest tak jasne jak powinno być? Spróbujmy jeszcze raz, tym

Małe grupy - mała grupa oznacza dobra grupa. W takich grupach nie czas na sen! Aktywizujemy wszystkich kursantów! W British School Chorzów grupy są 6-12 osobowe – nauka jest efektywna, przyjemna, a lektor na bieżąco monitoruje postępy w nauce każdego kursanta.

Lekcje z udziałem tablicy multimedialnej - są doskonałą rozrywką i sposobem na zrozumienie "żywego" języka mówionego. O to przecież chodzi.

Doświadczenie Oxford University Press - metodycy tego wydawnictwa uchodzą za najlepszych. To oni pomogli nam ustalić program zajęć.

Regularne monitorowanie postępów w nauce – po pierwszym i po drugim semestrze każdy kursant otrzymuje pisemny raport, w którym lektor sugeruje, nad czym trzeba popracować, a co już zostało opanowane.

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela