REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Na Sygnale
Widzisz przemoc? Reaguj!

Bicie, krzyki, awantury, znęcanie fizyczne i psychiczne - to tajemnica wielu polskich rodzin. "To, co dzieje się w domu powinno w domu pozostać.", "To sprawa rodzinna." - w taki właśnie sposób ofiary przestępstw związanych z przemocą w rodzinie tłumaczą często fakt nie informowania policji o sytuacji, w jakiej się znajdują. Zdarza się, że ukrywane przez wiele lat problemy wychodzą na światło dzien...

| Na Sygnale
Na Sygnale
Zatrzymany za nielegalny handel

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który posiadł papierosy bez polskich znaków akcyzy. Mundurowi zabezpieczyli ponad 6 tys. papierosów.

| Na Sygnale
Sport
XXI Mistrzostwa Polski Cheerleaders PSCh Chorzów 2018 [WIDEO]

Mistrzostwa Polski Cheerleaders to trzydniowe święto polskiego cheerleadingu. Udział w tym wydarzeniu weźmie blisko 2000 uczestników z całej Polski reprezentując takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Garwolin, Słupsk, Olsztyn, Tarnów, Łochów, Łęg Tarnowski, Płock, Białą, Elbląg, Szczecin, Tyczyn, Nowy Sącz, Gdańsk, Gdynię i Chorzów.

| Sport
Na Sygnale
Zabił swojego kolegę

Chorzowscy policjanci zatrzymali 67-latka, podejrzanego o zabójstwo swojego kolegi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu, mieszkaniec Chorzowa najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu dożywocie.

| Na Sygnale
Kącik Prasowy
TVS: Ośrodek Wsparcia Dziennego Domu Pobytu w Chorzowie potrzebuje pomocy!

- Dorosłe osoby niepełnosprawne intelektualnie mogą tu znaleźć ciekawe zajęcie i liczyć na codzienną terapię. Powstały 4 lata temu Ośrodek Wsparcia Dziennego Domu Pobytu w Chorzowie teraz potrzebuje wsparcia - czytamy na stronie internetowej TVS.

| Kącik Prasowy
Sport
Koreańczycy w drodze na Cichą

Najbliższej niedzieli na stadionie przy Cichej będziemy gościć reprezentację Korei Południowej przygotowującej się do towarzyskiego spotkania z Polską. Trening będzie zamknięty dla kibiców.

| Sport
Na Sygnale
Pożar w restauracji Kamienny Kasztel

W restauracji Kamienny Kasztel w Parku Śląskim wybuch pożar. Na miejscu jest 8 zastępów straży pożarnej walczy z ogniem, a nad parkiem kłęby czarnego dymu. To kolejna przykra wiadomość dla właścicieli tego lokalu. W ubiegłym roku również wybuchł pożar, a na dodatek zniszczeń dokonał orkan Grzegorz.

| Na Sygnale
Miasto
Papierowe zwolnienia lekarskie odchodzą do lamusa

Termin wprowadzenia e-ZLA (elektronicznych zwolnień lekarskich) zbliża się dużymi krokami. Jeszcze tylko do końca czerwca tego roku lekarze będą mogli wypisywać papierowe zwolnienia lekarskie.

| Miasto
Miasto
Zbiórka dla domów pomocy społecznej

Chorzowska Strefa Wolontariatu po raz kolejny organizuje zbiórkę artykułów higienicznych dla podopiecznych Domów Pomocy Społecznej „Nadzieja”, „Republika”, Domu Polskiego Czerwonego Krzyża oraz pacjentów Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. 

| Miasto
Miasto
Chorzów w Stockport

W dniach 14-16 przedstawiciele Centrum Integracji Międzypokoleniowej, brali udział w kolejnym spotkaniu w ramach projektu Silver-Learners. W mieście Stockport, będącym częścią konurbacji Manchesteru, rozmawialiśmy na temat polityki zdrowotnej, w szczególności skierowanej do seniorów.

| Miasto

POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Piątek
Marzec 2018
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Feliksa, Konrada, Zbysławy