REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Miasto
"Dobry Start" czeka na dzieci

Już ponad 5,5 tysiąca wniosków o świadczenie „Dobry Start” zostało złożonych w Chorzowie. Trwa nabór do programu, w ramach którego rodzice i opiekunowie uczniów dostaną 300 zł na szkolną wyprawkę. W Chorzowie dodatkowe świadczenie obejmie ok. 15 tysięcy dzieci.

| Miasto
Rozrywka
Przed nami ostatni seans Kina na leżakach

W te wakacje seanse kina Grajfka po raz kolejny można było oglądać nie tylko w sali projekcyjnej, ale również... na tarasie Chorzowskiego Centrum Kultury. Ostatniego dnia sierpnia czeka nas ostatni pokaz filmowy organizowany w ramach Kina na leżakach.

| Rozrywka
Sport
Woryna z „dziką kartą” w Chorzowie

Kacper Woryna wystartuje z dziką kartą podczas finałowej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2018, która odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Rezerwowymi będą Rafał Karczmarz oraz Jakub Miśkowiak.

| Sport
Miasto
Wyłączenia prądu! Sprawdź koniecznie!

Tauron kontynuuje prace konserwacyjne w naszym regionie. 21 sierpnia zabraknie prądu na kilku chorzowskich ulicach.

| Miasto
Sport
Dla umysłu i ciała

Tai Chi to chiński system łagodnych ćwiczeń angażujących całe ciało oraz umysł. Jeżeli macie ochotę przekonać się na czym dokładnie polegają, koniecznie zajrzyjcie do parkowego Rosarium. To już ostatnie chwile przed zakończeniem wakacyjnego cyklu treningów organizowanych w Parku Śląskim!

| Sport
Kultura
O Beatlesach w kinie Grajfka

W chorzowskim kinie Grajfka rusza zupełnie nowy cykl spotkań organizowanych pn. "TO zmieniło świat". Pierwsze z nich odbędzie się 27 sierpnia o godz. 19:00 i będzie dotyczyło wydania płyty "Yellow Submarine" zespołu The Beatles, która okazała się być jednym z rewolucyjnych wydarzeń artystycznych, w skali światowej.

| Kultura
Sport
Przygotowania podczas memoriału

W dniach od 17-18 sierpnia, KPR Ruch Chorzów wziął udział w IV Memoriale Piłki Ręcznej Kobiet im. Krzysztofa Kazimierskiego. Turniej stanowił element przygotowań do nowego sezonu. Niebieskie zaprezentowały solidną postawę.

| Sport
Miasto
Kurtyny wodne ponownie stanęły w Chorzowie

Dziś temperatura w Chorzowie może osiągnąć nawet 32 st. C. w cieniu! Z tego powodu w mieście ponownie pojawiły się kurtyny wodne.

| Miasto
Miasto
IMGW ostrzega!

IMGW ostrzega. Słupek rtęci pokaże dziś 32 stopnie Celsjusza, poza tym mogą pojawić się burze i deszcz.

| Miasto
Kultura
Teatr Rozrywki zaprasza na spotkanie z wybitną reżyserką

Dziś w wieczorem (20 sierpnia), do chorzowskiego Teatru Rozrywki zawita wybitna reżyserka i scenografka teatralna, Agata Duda-Gracz. Spotkanie z pochodząca ze Śląska artystką rozpocznie się o godz. 19:00.

| Kultura

POLECANE FIRMY

REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Poniedziałek
Sierpień 2018
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Bernarda, Sabiny, Samuela