Za nami Bal Prezydenta 2018

Miasto

W ubiegłą sobotę odbył się tradycyjny Bal Prezydenta Chorzowa. Te wydarzenie niesie ze sobą wiele dobrej zabawy, ale także pomocy, dzięki przeprowadzanym licytacjom. Jak w tym roku wyglądała zabawa w Sztygarce?

REKLAMA

Podczas tegorocznego balu działo się naprawdę sporo. Zaczynając od rozrywki, zgromadzeni mogli tradycyjnie wyjść na parkiet, żeby zademonstrować swoje umiejętności taneczne, czy też posłuchać dobrej muzyki. Całość uroczystości prowadzona była przez aktora Mirosława Neinerta, znanego z teatru, filmów, dubbingów czy seriali – grał rolę policjanta Cichonia w „Kryminalnych”.

W Sztygarce odbyło się także podsumowanie konkursu organizowanego przez Centrum Przedsiębiorczości oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Chorzowa w Chorzowie - „Przedsiębiorca Roku”. Nagrody zdobyli:

- Kategoria Usługi: Pracownia Rezonansu Magnetycznego „Resonica”

- Kategoria „Handel”: Czajka Auto – Autoryzowany Dealer Toyot

- Kategoria „Gastronomia”: „Obiady jak u Mamy”

Najważniejszym punktem wieczoru były jednak licytacje. Goście mogli proponować swoje oferty w celu zdobycia m.in. takich rzeczy jak książka Dana Browna „Początek”, która została podpisana przez autora, komplet filiżanek przekazanych przez Premiera RP. Ogólna kwota jaką udało się zebrać dzięki licytacjom to 50 500 zł. Całość sumy zostanie przekazana na zakup ultrasonografu dla dziecięcego oddziału hematologicznego w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie.

Admin Admin

Udostępnij:


chorzówAndrzej KotalaBal PrezydentalicytacjePrzedsiębiorcymiastokonkursy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Wtorek
Maj 2018
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Emila, Neleny, Romy