REKLAMA

Spartan Fight 9 za nami! Wielkie emocje i wygrana Kondraciuka w walce wieczoru! [ZDJĘCIA]

Sport

Tomasz Kondraciuk pokonał w walce wieczoru przez ciężki nokaut Maciej "Sowę" Browarskiego ze Spartana Chorzów. W dwóch pozostałych walkach wieczoru Michał "Matrix" Królik, trener Spartana Chorzów pokonał Oskara Siegerta, a Tomasz Sarara wypunktował Artura Gorlova. 

Galeria zdjęć


Gala Spartan Fight 9 rozpoczęła się od walki amatorskiej w której zaprezentował się zawodnik Spartan Chorzów - Rafał Mzyk, a jego rywalem był Michał Sobiech. Walka zakończyła się przed czasem w drugiej rundzie, kiedy to Sobiech trafił Mzyka, a następnie w parterze po gradzie ciosów sędzia przerwał pojedynek.

Karta główna rozpoczęła się od pojedynku Damiana Pasieka z Dorianem Czechowiczem w formule K1. Pojedynek na punkty wygrał reprezentant Paco Team Katowice i Spartan Chorzów - Damian Pasiek.

Swój drugi pojedynek w zawodowym MMA dla federacji Spartan Fight stoczył Kamil Stolarczyk, a jego przeciwnikiem był Łukasz Mielczarski. Zawodnik Spartana Chorzów dość szybko dał się zaskoczyć i przez techniczny nokaut triumfował Mielczarski.

Dwie kolejne walki zakończyły się przez duszenie, a zwycięzcami zostali Dawid Pancerz i Konrad Dziczek popularny "Flinstone". W drugiej walce w formule K1 wygrał na punkty Krzysztof Mariańczyk pokonując Adama Trzpiola.

W formule MMA w kategorii do 77kg Łukasz Stanek pokonał Stanislava Zinchenko, a po wyrównanym boju pełnym krwi, walki zarówno w stójce jak i parterze Kacper Koziorzębski pokonał Radosława Tarnawę w kategorii do 70kg. Po walce Koziorzębski powiedział nam, że doznał złamania szczęki, a także miał wybite dwa zęby podczas pojedynku, tym bardziej należą się brawa za ambicje i charakter.

Walka w kategorii do 61kg Jakuba Wikłacza z Piotrem Wróblewskim zakończyła się przez gilotyne zwycięstwem zawodnika z Olsztyna, Jakuba Wikłacza. W ostatniej walce karty głównej Alexey Valivakhin z Ukrainy pokonał przez dźwignie na nogę Alana Langera.

Walki wieczoru rozpoczęły się od dwóch pojedynków w formule K1. W rewanżowym pojedynku Michał Królik pokonał jednogłośnie na punkty Oskara Siegerta. Popularny "Matrix" na co dzień trener Spartana Chorzów z rundy na rundę rozkręcał się, a w trzeciej zupełnie zdominował Królik. Tym samym nie dał się zrewanżować młodszemu o pięć lat Siegertowi.

W drugiej walce K1 w wadze do 95kg, doświadczony Tomasz Sarara zmierzył się z Arturem Gorlovem, podopiecznym Artura Kyszenko. Ten wybitny trener to były wicemistrz świata K-1 World MAX. 38-letni Sarara, legenda polskiego K1 po raz trzeci walczy dla federacji Spartan Fight, a w karierze zawodowej to jego 46 pojedynek!

W ostatniej walce wieczoru zaprezentował się dobrze znany chorzowskiej publiczności, Maciej "Sowa" Browarski, reprezentujący Spartana Chorzów. Jego rywalem był dobrze znany z walk w KSW, Tomasz Kondraciuk. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie przez ciężki nokaut w wykonaniu Kondraciuka. Browarski długo po walce nie mógł dojść do siebie, jednak wierzymy, że powróci zwycięski do oktagonu. - Spodziewałem się walki w pełnym wymiarze czasowym, bo wiem jakim twardym rywalem jest Browarski. Miał ze sobą publiczność, własną halę i spodziewałem się trudnej walki. Udało się zaskoczyć samego siebie i wygrać przed czasem. To efekt dobrego przygotowania do walki - powiedział po walce Kondraciuk.

Admin Admin

Udostępnij:


spartan fightspartan chorzówmichał królikmaciej browarskitomasz sarrara

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Piątek
Marzec 2018
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Feliksa, Konrada, Zbysławy