REKLAMA

Szał zakupów w Black Friday

Miasto

Black Friday, to w tym wypadku nie tylko anglojęzyczny wyraz, który zachęca do zrobienia szałowych zakupów, ale już od kilku lat tradycja, kiedy to ceny paraliżująco lecą w dół. Jak się okazuje, żeby zrobić zakupy w taki czarny piątek należy być zapisanym do programu lojalnościowego, a to nic innego jak posiadanie karty zakupowej z danego sklepu.

Black Frday piątek po Dniu Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, najczęściej określany początkiem sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Wiele punktów sprzedaży czynnych jest w dodatkowych godzinach, niekiedy nawet całą dobę, oferując jednodniowe okazje i zniżki. W Stanach Zjednoczonych jest to często najbardziej dochodowy dzień dla sprzedawców; w ten dzień od wielu lat zakupów dokonuje ponad 100 milionów Amerykanów.

A jak jest w Polsce?

Od trzech dni we wszystkich mediach słyszymy hasło: szał zakupów, rabaty, obniżki, super okazja.

To wymarzony czas na zakupy gier wideo, konsol, tabletów i smartfonów. Maniacy gier komputerowych mogą szukać zniżek online w licznych sklepach z elektroniką, np. w Xbox, Steam czy GOG. Super okazje czekają w galeriach, w marketach, drogeriach.

Wybieracie się? Jeśli tak to róbcie mądre i przemyślane zakupy, nie sztuka wydać pieniądze a za kilka dni wszystko zwracać, albo żałować, że się to kupiło - alarmują psychologowie.

 

Admin Admin

Udostępnij:


Black Fridayczarny piątekpromocje w sklepach

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Niedziela
Marzec 2018
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Bolka, Cezaryny, Marioli