REKLAMA

Debata Wolne Media już jutro!

Nauka

Debata Klubów Liberalnych poświęcona będzie wolności w mediach. A wśród panelistów nasz dziennikarz - Tomasz Breguła.

Pierwsza w Katowicach debata Klubów Liberalnych poświęcona będzie wolności w mediach, a odbędzie się 21 września o godzinie 18:30 w Strefa Centralna w Katowicach.

Zastanowimy się nad tym, czy to kto jest właścicielem danego medium ma wpływ na jego niezależność? Czym są i jaki mają wpływ na opinię publiczną tzw. fake news? Czy media publiczne są potrzebne? Proponujemy debatę w formie odwróconego panelu dyskusyjnego: zaproszeni goście wprowadzą nas do tematu i przedstawią swoje tezy, po czym wszyscy uczestnicy będą brać udział w otwartej debacie - piszą organizatorzy.

Pierwszy  z gości debaty dotyczącej wolnych mediów to Henryk Grzonka – polski dziennikarz radiowy, sprawozdawca sportowy, publicysta, były Prezes Zarządu i Redaktor Naczelny Polskiego Radia Katowice. Kolejnym gościem debaty dotyczącej wolnych mediów będzie Olga Kostrzewska-Cichoń – była dziennikarka TVN, specjalistka do spraw PR, szkoleniowiec, doradca biznesowy. Wśród panelistów pojawi się także Józef Krzyk - dziennikarz Wyborcza.pl Katowice, historyk, autor książek o Górnym Śląsku, Tomasz Breguła - dziennikarz prasowy w przeszłości związany z gazetą Goniec Górnośląski, a obecnie redaktor i reporter portalu TubaChorzowa.pl. Specjalizuje się w problematyce miasta, nie boi się trudnych tematów. Piłka nożna również nie jest mu obca, dzięki czemu możemy go spotkać na każdy meczu Ruchu Chorzów.

 

 

Admin Admin

Udostępnij:


debatawolne mediadebata klubów liberalnych

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Niedziela
Marzec 2018
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Bolka, Cezaryny, Marioli