REKLAMA

Rodzinny piknik na sportowo na Stadionie Śląskim [ZDJĘCIA]

Miasto

„Gramy Razem” - pod takim hasłem w niedzielę na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego odbył się rodzinny piknik. Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się rozgrywki piłkarskie, turnieje gier planszowych, zajęcia zumby, aerobic dla seniorów oraz animacje dla najmłodszych.  

Galeria zdjęć


REKLAMA

Piknik rodzinny „Gramy Razem” odbył się w niedzielę 10 września. Obiekty treningowe Stadionu Śląskiego wypełniły się rozmaitymi aktywnościami. Wśród nich m.in. turniej gier planszowych, aerobic dla seniorów, zajęcia zumby, animacje dla najmłodszych oraz gry edukacyjne. Impreza zgromadziła kilkaset osób.

- W ramach akcji „Narkotyki? Na co mi to” przygotowaliśmy stanowisko z alko i narkogoglami, aby każdy mógł się przekonać jak organizm zachowuje się po spożyciu alkoholu i innych używek. To działania profilaktyczne mające uświadamiać młodych ludzi o zagrożeniach płynących z kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu czy narkotyków – mówi Robert Gierek, Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rodziny w Chorzowie.

Podczas pikniku nie zabrakło także piłkarskich zmagań. W turnieju dla dorosłych i młodzieży od 16. roku życia zmierzyło się 6 drużyn. Natomiast w zawodach piłki nożnej dla dzieci do lat 13. wzięły udział 3 drużyny.

- Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wydarzenie przygotowane zostało z myślą zarówno o najmłodszych uczestnikach, jak i seniorach. Piknik spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Cieszymy się, że tak wiele osób zdecydowało się aktywnie spędzić z nami swój wolny czas – mówi Ewelina Kuzior, ze spółki Stadion Śląski.

Organizatorami wydarzenia byli Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny oraz Stadion Śląski, a partnerami Śląska Fundacja Inicjatyw Społecznych oraz Silesia on Board. Impreza współfinansowana była ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

 

Źródło: Stadion Śląski

Admin Admin

Udostępnij:


Gramy RazemStadion Śląskiturniej piłkarski„Narkotyki? Na co mi to”ChorzówPark Śląskirelacjazdjęcia

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Czerwiec 2018
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Pauliny, Sabiny, Tomasza