Festyn u Antonika

Rozrywka

W najbliższą niedzielę (17 czerwca) o godz. 16:00 parafia św. Antoniego już po raz siedemnasty zorganizuje „Rodzinny Festyn u Antonika”. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji...

Galeria zdjęć


REKLAMA

- "Rodzinny Festyn u Antonika" jest okazją do spotkań, integracji mieszkańców poprzez wspólnie spędzony czas, zabawę i ewangelizację, a także okazją do bliższego poznania duszpasterzy. Festyn już od lat jest jednym z najważniejszych działań parafii, na które czekają zarówno dzieci, jak i osoby starsze – mówi Wojciech Majerczyk, organizator.

Jak co roku, nie zabraknie również koncertów. O godz. 16:00 rozpocznie zespół Stowarzyszenia "Freeland", po nich na scenę wejdzie "Boże Nutki ", "Dzieci Maryi", a na sam koniec zagra gwiazda wieczoru - śląski zespół "De Silvers" (godz. 20:00).

W tym roku na festynie można będzie skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez Koalicję na Rzecz Bezpieczeństwa. Uczestnicy będą mogli zobaczyć wóz bojowy straży pożarnej, spróbować swoich sił w rowerowym miasteczku policji, zapoznać się z pracą policyjnych psów i koni, a także zobaczyć jak zbiera się odciski palców. Nad wszystkim czuwać będzie Chorzowski Flash.

Podczas festynu dostępne będą również stoiska gastronomiczne, loterie i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, pokazy sztuk walki, animacji z bańkami mydlanymi i foodtrucki. - Ponadto odbędzie się spotkanie z zaproszonym gościem - Jackiem Wroną, ojcem uzdrowionej za wstawiennictwem św. Jana Pawła II małej Glorii, specjalistą do walki z przestępczością narkotykową, oraz ekspertem ds. slangu narkotykowego i przestępczego – dodaje Wojciech Majerczyk.

Całość zakończy wieczorny Apel Jasnogórski.

 

Źródło: materiały prasowe

Fot.: Parafia św. Antoniego w Chorzowie

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Festyn Rodzinny u AntonikaStowarzyszenie FreelandParafia św. AntoniegoDe SilversBoże NutkiDzieci MaryiChorzowski FlashKoalicję na Rzecz BezpieczeństwaprogramJacek Wrona

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Wtorek
Czerwiec 2018
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Gerwazego, Protazego, Sylwii