Park znów utonie w kolorach

Rozrywka

Kolory Holi znów przykryją Pola Marsowe. 16 czerwca w Parku Śląskim odbędzie się śląska edycja najbardziej barwnego i radosnego wydarzenia w Polsce. Początek o godzinie 16.

REKLAMA

Festiwal Kolorów to impreza, której nie trzeba przedstawiać. Świetni muzycy, pyszne jedzenie i tysiące Kolorów Holi - to znak rozpoznawcze tej inicjatywy. Wstęp na nią jest bezpłatny co zachęca do udziału osoby w każdym wieku. Organizatorzy przewidzieli bowiem atrakcje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Poza burzą barw, na uczestników czekają m.in. gigantyczne balony, bazooki CO2, żółte okularki czy konkursy z nagrodami.

– Chcemy żeby Park Śląski kojarzył się z radością i uśmiechem. A tego na Festiwalu Kolorów nigdy nie brakuje – podkreśla Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Zachęcamy zarówno do świetnej zabawy, jak i odpowiednio dobrania garderoby na to wydarzenie – dodaje.

Festiwal Kolorów to największa kolorowa impreza w Polsce. Popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych Kolorów Holi, które tworzą wielką chmurę barw. Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości.

To już szósty sezon festiwalu. – Nie zmienimy tego, co dobre/ Wyrzuty kolorów holi o każdej pełnej godzinie, w których biorą udział tysiące uczestników będą obowiązkowym punktem programu – zaznacza Ewelina z Festiwalu Kolorów. – Ponownie pobawimy się w zielono-owocowej fotobudce Tutti-Frutti i przy kolorowym kole Maoam. O Wasze brzuchy zadbają foodtrucki w miasteczku gastronomicznym ze smakołykami z różnych stron świata. Nasze galerie będą pękały w szwach od relacji fotograficznych Janka Ulickiego, a z każdego eventu przygotujemy relację video! W tym roku zagrają dla Was także tacy artyści jak B.R.O., Coria, DJ Dan i inni.

 

Źródło: Park Śląski

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Park ŚląskiFestiwal Kolorówkolory holiChorzówprogram2018B.R.O.CoriaDJ Dan

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Wtorek
Czerwiec 2018
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Gerwazego, Protazego, Sylwii