REKLAMA

Pobili kibiców Ruchu Chorzów. Zatrzymała ich rudzka policja

Na Sygnale

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali grupę pseudokibiców, odpowiedzialnych za wtorkowe pobicie uczniów, wracających z zajęć sportowych. Zatrzymani to rudzianie w wieku od 15 do 19 lat. Kryminalni zapowiadają dalsze zatrzymania.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego rudzkiej komendy od dwóch dni intensywnie pracowali nad sprawą wtorkowego pobicia dwóch uczniów klasy sportowej. Uczniowie, wracając wraz z nauczycielem z kompleksu sportowego Arena Burloch na zajęcia do szkoły, zostali zaatakowani przez zamaskowanych napastników. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców natychmiast zajęli się ustaleniem, kim byli sprawcy. Dzielnicowi, wspólnie z kryminalnymi oraz policjantami zwalczającymi przestępczość pseudokibiców z katowickiej komendy wojewódzkiej, ustalili osoby mające ścisły związek z tym przestępstwem.

Dzisiaj rano cztery grupy kryminalnych z rudzkiej komendy, tuż po 6.00, jednocześnie weszły do kilku mieszkań w Rudzie Śląskiej. - Policjanci zatrzymali czterech młodocianych sprawców, a w toku przeszukań znaleźli i zabezpieczyli rzeczy mające związek z przestępstwem. Po kilku godzinach do rudzkiej komendy trałiło kolejnych dwóch, doprowadzonych przez kryminalnych z "jedynki". Sprawa jest traktowana jako rozwojowa i nie wykluczamy kolejnych zatrzymań - informują policjanci z Rudy Śląskiej.

 

Źródło: KMP Ruda Śląska

Tomasz Breguła

Udostępnij:


pseudokibicechuliganiRuda Śląskapobicieuczniowiezatrzymaniapolicja

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Wtorek
Czerwiec 2018
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Gerwazego, Protazego, Sylwii