Pierwsza kocia kawiarnia na Śląsku zostanie zamknięta!

Kącik Prasowy

Pierwsza i dotychczas jedyna kocia kawiarnia na Śląsku wkrótce przestanie istnieć. Lokal znajdował się bardzo blisko Chorzowa, w sąsiednim mieście - Katowicach.

REKLAMA

Kocie kawiarnie są bardzo popularne w Japonii. W Polsce tego typu placówki są nieliczne, ale jedną około pół roku temu otwarto na Śląsku - Kocizaułek w Katowicach. Po dość niedługim okresie funkcjonowania, lokal prawdopodobnie zniknie - kawiarnia jest usuwana przez zarządcę budynku. Stanowi to problem nie tylko dla właścicielki lokalu, przede wszystkim poszkodowane będą mieszkające tam koty.

- Niedawno zarządca wypowiedział Kociej Kawiarni umowę. Z dnia na dzień pani Małgorzata miała spakować wyposażenie kawiarni, zabrać jedenaście kotów, dla których lokal ten był domem i wynieść się... nie wiadomo dokąd - czytamy na katowicedzis.pl.

Pani Małgorzata mówi, że gdyby nie koty, nie dyskutowałaby. Wyprowadziłaby się, ale koty przecież nie zrozumieją, dlaczego mają opuścić miejsce, do którego przywykły - czytamy dalej.

A co wy sądzicie na temat kociej kawiarni? Lokal powinien zostać na swoim miejscu? Jeżeli tak możecie wesprzeć kawiarnię swoim głosem. Jak? Przeczytacie o tym w artykule na portalu Katowice Dziś, dostępnym poniżej:

 

źródło: katowicedzis.pl

Fot.: pixabay/grafmex

 

 

Kamila Latała

Udostępnij:


Kocia KawiarniaŚląsk

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Wtorek
Czerwiec 2018
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Gerwazego, Protazego, Sylwii