Kolejki na wernisażu Chorzowskiej Akademii Seniora

Kultura

W poniedziałek w Galerii Antresola w Chorzowskim Centrum Kultury odbyła wystawa prac słuchaczy Chorzowskiej Akademii Seniora.

REKLAMA

- Byłem w tym miejscu wiele razy, na wielu wystawach. Ale tylu ludzi widzę tu po raz pierwszy - powiedział Wiesław Ciężkowski, zastępca prezydenta Chorzowa ds. społecznych.

I faktycznie: podczas poniedziałkowego wernisażu prac słuchaczy Chorzowskiej Akademii Seniora Galeria Antresola w Chorzowskim Centrum Kultury wypełniona była po brzegi, a by z bliska przyjrzeć się wybranym dziełom, nieraz trzeba było... ustawić się w kolejce!

- Widząc ogromne zainteresowanie tymi pracami, dyrekcja Chorzowskiego Centrum Kultury zaproponowała, by zostały w tym miejscu na dłużej, tak, by każdy zainteresowany miał okazję je obejrzeć. Z radością na to przystaliśmy - mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej.

I tak rysunki, obrazy, rzeźby i wyroby rękodzielnicze chorzowskich seniorów będzie można podziwiać jeszcze przez 10 dni - do 26 kwietnia w Chorzowskim Centrum Kultury.

Na wernisażu pojawili się między innymi członkowie Młodzieżowej Rady Miasta Chorzów, wraz z opiekunem, panią Bożeną Karpińską, Robert Łuszcz, komendant miejski policji w Chorzowie, Tomasz Ignalski, dyrektor Chorzowskiego Centrum Kultury, Jolanta Motyka, zastępca dyrektora CHCK, opiekunowie wszystkich zajęć artystycznych Chorzowskiej Akademii Seniora oraz członkowie Chorzowskiej Rady Seniorów.

Źródło: Centrum Integracji Międzypokoleniowej

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


wernisażChCKChorzowska Akademia SenioraCentrum Integracji Międzypokoleniowejseniorzywystawapracesztuka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Wtorek
Sierpień 2018
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Alfreda, Maksymiliana, Selmy