Jarosław Śliwka odpada z Top Chefa

Rozrywka

Jarosław Śliwka zakończył swoją przygodę z Top Chefem. Absolwent chorzowskiego Gastronomika odpadł w szóstym odcinku trwającej edycji popularnego telewizyjnego show.

REKLAMA

Emisja 6. odcinka, który dla Jarosława Śliwki był ostatni w tym programie, odbyła  się w środę, 11 kwietnia. Wcześniej, bo już w pierwszym odcinku Top Chefa, odpadł chorzowianin Daniel Wanke.

Tematem przewodnim dogrywki, w której odpadł Jarosław Śliwka, był sos winegret. Kucharz przygotował sałatkę z sosem na bazie m.in. soku z granatu oraz teriyaki. Ta koncepcja nie przypadła do gustu jurorom. - Mam wrażenie, że ty najmniej się denerwowałeś w tej dogrywce. Obserwuję cię i masz w sobie tę pewność siebie. Wiesz co robisz i jest mi przykro, że odpadasz. Przestrzeliłeś kompletnie z tym sosem winegret. Nie pozostawiłeś nam wyboru – mówił Wojciech Modest Amaro. - Życzę ci powodzenia - dodawał.

Co Jarosław Śliwka powiedział po zakończeniu swojego udziału w telewizyjnym show? - Niejednokrotnie coś nam nie wychodzi, ale takie jest życie. Trzeba iść dalej i wyciągać wnioski z takich doświadczeń. Teraz pora wrócić do pracy i nie przestawać się rozwijać, tak jak to robiłem do tej pory - przekonuje absolwent Gastronomika. - To było świetne przeżycie. Życzę każdemu, żeby mógł doznać czegoś podobnego, mimo że sprawdzano nas w ekstremalnych – jak na sferę kulinarną – warunkach. Poznałem tu świetnych ludzi i na pewno będę mile wspominać swój udział w tym programie - dodawał.

Na temat występu w programie Top Chef rozmawialiśmy z Jarosławem Śliwką na początku marca. Wywiad można przeczytać TUTAJ.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Jarosław ŚliwkaTop Chefkulinarne showprogram telewizyjnyChorzówGastronomikabsolwent

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Wtorek
Lipiec 2018
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Aleksego, Bogdana, Martyny