REKLAMA

Nowy ALDI w Chorzowie przy ul Kościuszki 3! [WIZUALIZACJA]

Miasto

W czwartek, 15 marca o godz. 7:00 nastąpi oficjalne otwarcie nowego sklepu ALDI w Chorzowie przy ulicy Kościuszki 3, w ścisłym centrum miasta, niedaleko rynku. Łączna powierzchnia nowego sklepu wynosi około 1 200 m2. W dniu otwarcia klienci skorzystają z festiwalu grillowego, degustacji flagowych produktów ALDI, specjalnych promocji i animacji dla dzieci.

Galeria zdjęć


 - Nowy market jest już trzecim sklepem ALDI w Chorzowie. Wyróżnia go doskonała lokalizacja i liczne udogodnienia dla klientów. Obiekt został wyposażony w oddzielne pomieszczenie odpieku pieczywa, dzięki czemu świeże pieczywo wypiekane będzie w naszym sklepie przez cały dzień. Cieszymy się, że nasza oferta będzie dostępna dla kolejnych klientów, zwłaszcza że Śląsk to region, w którym posiadamy największą liczbę sklepów - komentuje Piotr Orzeł, Kierownik Ekspansji.

Dokładnie 15 marca przed nowo otwartym sklepem klienci będą mogli wziąć udział w festiwalu grillowym w godzinach 10-16. Skorzystają też z promocji cenowych wynoszących ponad 30%, degustacji kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona zostanie specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach
11-19.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny, gwarantujący intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu. W trakcie zakupów na klientów czekają liczne udogodnienia, jak np. krajalnica do chleba. Zaprojektowano również dedykowany motyw regionalny w obszarze kasowym.

Sieć przygotowała też komfortowy parking z 57 miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Wiosną planowana jest rewitalizacja okolicznych terenów zielonych.

Godziny otwarcia sklepu od poniedziałku do soboty to 7:00-21:00, a w niedziele 9:00-18:00. Na potrzeby nowego sklepu, sieć zatrudniła około piętnastu pracowników.

***

ALDI to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 125 sklepów i zatrudniająca ponad 2 000 pracowników. Misja ALDI wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej cenie”. Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie.

 

MATERIAŁ SPONSOROWANY

 

Tomasz Breguła

Udostępnij:


ALDInowy sklepChorzówul. Kościuszki 3festiwal grillowyanimacje dla dzieci

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Piątek
Marzec 2018
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Feliksa, Konrada, Zbysławy